تحولی نو . . .

سقف آرزوهایتان کجاست؟

معرفی

تهران لوکس به عنوان نخستین پرتال تخصصی در حوزه سبک زندگی شکوهمند و با هدف ارتقاء سطح سلیقه به منظور پاسخگویی به کلیه نیازهای افراد جامعه شهروندی ایجاد گردیده است. در این راستا معرفی ساختمان‌های فاخر نخستین گام تهران لوکس بوده است. در طول حیات تهران لوکس بر روی نیازمندی‌های آشکار و پنهان بازار هدف، متمرکز شده‌ایم و به این ترتیب با ارائه راهکارهای خلاقانه پاسخگوی نیاز کاربران بوده و سازندگان را در بهینه نمودن بهره‌وری به منظور افزایش کارایی یاری رسانده‌ایم. تهران لوکس پرتالی پیشرو و تأثیرگذار در فضای وب ایران است. ما معتقدیم نسبت به منابعی که دراختیار داریم مسئولیم. از این رو اعضای خانواده تهران لوکس همواره در تلاش است با فعالیت‌های تأثیرگذار در جهت ارتقاء سطح کیفی جامعه نقش به سزایی داشته باشد. ما باور داریم برای کسب موفقیت در این مسیر باید نیاز واقعی مشتریان را شناخته و بر اساس آن خدمات و محصولات منحصر به فرد را ارائه نمائیم. امروزه استفاده از شبکه‌های اجتماعی و خدمات آنها، جزئی از زندگی افراد جامعه می‌باشد. توانایی موج آفرینی، فضاسازی، بکارگیری ماهرانه نمادها، ارزش‌‌‌ها و الگوها، نمایانگر قدرت تأثیرگذاری شبکه‌های اجتماعی است. با افزایش سطح علمی افراد جامعه و نقش شبکه‌های اجتماعی در ارتباطات افراد، استفاده از شبکه‌های اجتماعی تخصصی رو به گسترش است. حال تهران لوکس با الگوبرداری از نمونه‌های موفق بین المللی به عنوان شبکه‌ای اجتماعی فعالیت می‌کند و بستری سازنده را برای تعامل کاربران با دست اندرکاران حوزه برند، سازندگان مطرح و معمارانِ به نام کشور فراهم آورده است. ایجاد و حفظ جامعه‌ای ایده‌آل و مطابق استاندارهای روز دنیا، آرمانی است که همواره می‌توان گام‌های تازه‌ای در جهت بهبود آن برداشت. از همین رو در نسخه جدید وب سایت تهران لوکس تمام تلاش خود را کرده‌ایم تا بخش‌های مختلف سایت را به گونه‌ای طراحی نموده که کلیه فعالان حوزه سبک زندگی لوکس را در فضایی تعاملی و ارتباطی گِرد هم بیاوریم.

بخش های تهران لوکس

جهت آشنایی بیشتر با محتویات وب سایت تهران لوکس، بخش های مختلف آن بدین شرح خواهد بود:

ساختمان

در این بخش تهران لوکس در نخستین قدم خود به معرفی ساختمان‌های در حال و ساخت و آماده فروش شاخص تهران با ارائه کلیه اطلاعات اعم از قیمت، متراژ، امکانات و... پرداخته است. تصاویر تهیه شده برای این ساختمان‌ها به صورت HDR و توسط دپارتمان عکاسی تهران لوکس ارائه می‌شوند. چنانچه ساختمان‌های معرفی شده دارای استانداردهای کیفی لازم باشند، دپارتمان عکاسی تهران لوکس به طور اختصاصی از آنها تور مجازی 360 درجه تهیه شده و در اسلایدر اصلی وب سایت قرار می‌گیرند. در این بخش ساختمان‌ها بر اساس وضعیت، نوع ساختمان و ده‌‌‌ها پارامتر دیگر قابل جستجو می‌باشند.

سازندگان

تهران لوکس در طول فعالیت یک ساله خود افتخار همکاری با سازندگان مطرحی چون گروه مهندسین صحیح النسب، لوتوس، پارامیس پارک، شکیبا، گروه مهندسی ماه سازه، پیرامید، گل فشان و ... را دارد.
سازندگان ساختمان لوکس با پیوستن به تهران لوکس می توانند صفحه ای اختصاصی داشته باشند که ا طریق آن، علاوه بر نمایش پروژه های خود با سایر اعضاء شبکه تهران لوکس در ارتباط باشند. همچنین با عضویت در این وب سایت می توانند از خدمات اختصاصی ای که برای آنها در نظر گرفته شده استفاده نمایند. این خدمات شامل عکاسی HDR از پروژه ها، استفاده از پکیج پیش فروش، خدمات برندینگ و... می باشند.

معماران

بخش معماران ازامکاناتی است که در نسخه جدید به وب سایت تهران لوکس افزوده شده است. در این صفحه هر معمار یک پروفایل شخصی خواهد داشت که ضمن معرفی خود به کاربران می تواند کلیه پروژه های خود را نمایش دهد. در این بخش امکانی فراهم شده است تا کاربر بتواند به راحتی معماران مورد علاقه خود را دنبال نماید و به محض اضافه شدن پروژه ای جدید، در پنل کاربری خود از آنها مطلع شود.

متریال

بخش دیگری که در نسخه جدید وب سایت تهران لوکس افزوده شده است، بخش متریال است.این بخش قصد دارد نمایشگاهی آنلاین و دائمی از تمامی محصولات لوکس ساختمانی ایجاد نماید تا کاربر بتواند از طریق آن اطلاعات دقیق هر محصول را مشاهده نماید. برای سهولت در این امر دپارتمان عکاسی تهران لوکس از شوروم آن محصول تور مجای 360 درجه تهیه می نماید. صاحبان این محصولات با داشتن حق اشتراک در تهران لوکس می توانند علاوه بر داشتن صفحه ای اختصاصی برای برند خود، شخصا محصولات جدید را به این بخش افزوده و از بازخورد نظر کاربران مطلع شوند.

مجله خبری

با توجه به بازخورد مثبت بخش مجله خبری در میان کاربران، دپارتمان تحریریه مجله خبری قصد دارد تا در نسخه جدید تهران لوکس رسالت خود را که ارائه و گسترش عالی ترین اِلمان های سبک زندگی لوکس بوده است را به شکل جامع تری دنبال نماید و در کنار آن مطالبی مفید با نگاهی علمی، تخصصی و همچنین کاربردی را به نمایش بگذارد.

سبک زندگی لوکس

دیگر بخش جدید وب سایت تهران لوکس، سبک زندگی لوکس ی Luxury Lifestyle خواهد بود. هدف ما از تهیه این بخش معرفی نمونه های برتر ایرنی و خارجی برای بالا بردن سطح کیفی زندگی افراد جامعه خواهد بودطبقه بندی این نمونه ها شامل تعطیلات لوکس، رستوران های لوکس، جواهرات لوکس، خودروهای لوکس و... خواهد بود.

رسانه تصویری

با توجه به فراگیر شدن انتشار ویدئو در وب سایت ها، سخه تهران لوکس در نظر دارد بخشی مجزا با نام رسانه تصویری را به ارائه ویدئو اختصاص دهد. این ویدئو ها با موضوعاتی از قبیل ساختمان های برتر، طرح های خلاقانه، طراحی داخلی و... تهیه شده اند.

فرصت های تهران لوکس

در وب سایت تهران لوکس پنلی طراحی شده است تا کاربران با عضویت در آن بتوانند به راحتی ساختمان مورد نظر و یا محصول دلخواه خود را با کاربران دیگر به اشتراک بگذارند. این پنل دارای بخش‌هایی نظیر فرم‌های تقاضای بازدید حضوری، نمایش نوع عضویت، نمایش تعداد پروژه‌‌‌ها و آمار بازدید هر پروژه خواهد بود. پنل کاربری در نسخه جدید وب سایت تهران لوکس از تغییرات اساسی این نگارش است. پنل کاربری به گونه‌‌ای است که کاربر علاوه بر تجربه محیط تعاملی، بتواند فعالیت‌های خود را مدیریت نماید. این پنل در چهار سطح دسترسی می‌تواند در اختیار کاربران تهران لوکس قرار بگیرد:

دسترسی ویژه سازندگان

 • ایجاد پروفایل اختصاصی
 • امکان اضافه نمودن پروژه جدید
 • امکان مدیریت پروژه ها
 • امکان دریافت پیام و گفتگو با مشتریان یا سایر اعضاء
 • امکان مشاهده و مدیریت بازدید از پروژه های ارسال شده
 • امکان دریافت مشاوره تخصصی آنلاین درباره متریال
 • امکان دریافت مشاوره تخصصی در باره برندینگ
 • امکان دریافت مشاوره تخصصی حقوقی
 • امکان دریافت پکیج پیش فروش ساختمان
 • عکاسی 360 درجه از پروژه های انجام شده

دسترسی ویژه معماران

 • ایجاد پروفایل اختصاصی
 • امکان اضافه نمودن پروژه ها
 • امکان مشاهده و مدیریت بازدید از پروژه های ارسال شده
 • امکان استفاده از شبکه ارتباطی سازندگان و ایجاد همکاری مشترک
 • امکان استفاده از حدمات برندینگ

دسترسی ویژه متریال

 • ایجاد صفحه اختصاصی برند
 • اضافه نمودن محصولات
 • مدیریت محصولات
 • نمایش شو روم به صورت 360 درجه
 • امکان مشاهده و مدیریت بازدید از محصولات ارسال شده
 • مکان استفاده از شبکه ارتباطی سازندگان و ارائه محصول به سازندگان

دسترسی ویژه کاربران

 • مشاهده نا محدود ساختمان ها
 • جستجوی ساختمان مورد نظر ؛ با امکان جستجوی پیشرفته
 • ارتباط آنلاین با کارشناسان و گرفتن مشاوره تخصصی در امور مختلف
 • ایجاد لیست های مختلف از ساختمان ها و محصولات مورد علاقه
 • دنبال کردن سازنده ها ، معمار ها و ساختمان های مورد علاقه

چرا تهران لوکس؟

وب سایت تهران لوکس در زمستان 1392 فعالیت خود را با معرفی ساختمان‌های شاخص آغاز نموده است. پیشرفت سریع و چشمگیر در بازه زمانی کوتاه، همکاری با چهره‌‌‌ها و برندهای مطرح صنعت ساختمان منجر به مطرح شدن تهران لوکس به عنوان مرجعی قابل اعتماد در این حوزه گردید. از دیگر موفقیت‌های تهران لوکس کسب نمایندگی از بزرگترین شبکه املاک لوکس دنیا لاکچری استیت(Luxurystate) است که امکان معرفی ساختمان‌های شاخص را در این شبکه معتبر بین المللی فراهم آورده است. برنامه نویسی اصولی و رعایت پارامترهای تأثیرگذار در بخش فنی سبب شده است این وب سایت وضعیتی بهینه در موتورهای جستجو داشته باشد به طوری‌که در هنگام جستجوی کلمات کلیدی این حوزه، صفحات تهران لوکس در صدر نتایج جستجوها قابل مشاهده خواهند بود. رعایت استانداردها و تعداد قابل توجه بازدید روزانه تهران لوکس سبب شده است فاصله قابل توجهی میان وب سایت تهران لوکس و سایر وب سایت‌های این حوزه در رتبه بندی معتبر و بین المللی وب سایت الکسا (Alexa) به وجود آورد.

help
راهنما